!doctype>
. | Консультацiя | Iспит | ||||||
Група / Дисципліна | Викладач | |||||||
Дата | Час | Ауд. | Дата | Час | Ауд. | |||
~ | АТ-22-1+ст | |||||||
Опiр матерiалiв | доц.Карасьов О.Г. | 14.05.2024 | 8.00 | 15.05.2024 | 10.00 | |||
Хiмотологiя експлуац.мат-лiв | доц.Iльєв I.М. | 18.05.2024 | 8.00 | 20.05.2024 | 10.00 | |||
Теорiя механiзмiв i машин | доц.Мацевич I.М. | 23.05.2024 | 8.00 | 24.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 27.05.2024 | 8.00 | 28.05.2024 | 10.00 | |||
Гiдравлiка та гiдропр.машин | проф.Шатов С.В. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | АТ-22-2 | |||||||
Опiр матерiалiв | доц.Карасьов О.Г. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Хiмотологiя експлуац.мат-лiв | доц.Iльєв I.М. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Гiдравлiка та гiдропр.машин | проф.Шатов С.В. | 22.05.2024 | 8.00 | 23.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Теорiя механiзмiв i машин | доц.Мацевич I.М. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | АУТП 22-2 | |||||||
Електронiка i мiкросхемотехнiка | доц.Ужеловський В.О. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Основи робототехнiки та мехатр. | доц.Живцова Л.I. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 21.05.2024 | 8.00 | 22.05.2024 | 10.00 | |||
Технiчнi засоби автоматизацii | доц.Ужеловський В.О. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Виконавчi механiзми та регул.органи | доц.Ужеловський В.О. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | АУТП-22-1+ | |||||||
Електронiка i мiкросхемотехнiка | доц.Ужеловський В.О. | 14.05.2024 | 8.00 | 15.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Основи робототехнiки та мехатр. | доц.Живцова Л.I. | 22.05.2024 | 8.00 | 23.05.2024 | 10.00 | |||
Технiчнi засоби автоматизацii | доц.Ужеловський В.О. | 27.05.2024 | 8.00 | 28.05.2024 | 10.00 | |||
Виконавчi механiзми та регул.органи | доц.Ужеловський В.О. | 31.05.2024 | 8.00 | 01.06.2024 | 10.00 | |||
~ | БМО-22 +ст | |||||||
Опiр матерiалiв | доц.Карасьов О.Г. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Хiмотологiя експлуац.мат-лiв | доц.Iльєв I.М. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Гiдравлiка та гiдропр.машин | проф.Шатов С.В. | 22.05.2024 | 8.00 | 23.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Теорiя механiзмiв i машин | доц.Мацевич I.М. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | КМiДМ-22+с | |||||||
Матерiалознавство | проф.Губенко С.I. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Опiр матерiалiв | доц.Карасьов О.Г. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | доц.Рощина Ю.М. | 22.05.2024 | 8.00 | 23.05.2024 | 10.00 | |||
Моделювання в прогр.середов. | доц.Романова Н.С. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Веб-технологii та веб-дизайн | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | КН-22-1+ст | |||||||
Чисельнi методи | доц.Вельмагiна Н.О. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Українська мова (за проф.спрям.) | ас.Протасова А.М. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Архiтект.проект.прогр.заб. | доц.Шибко О.М. | 21.05.2024 | 8.00 | 22.05.2024 | 10.00 | |||
Основи програмноi iнженерii | ст.в.Плахтiй Є.Г. | 21.05.2024 | 8.00 | 22.05.2024 | 10.00 | |||
Об'єктно-орiєнтоване програм. | ст.в.Плахтiй Є.Г. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Теорiя алгоритмiв | доц.Iльєв I.М. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
~ | КН-22-2 | |||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | ас.Протасова А.М. | 13.05.2024 | 8.00 | 14.05.2024 | 10.00 | |||
Чисельнi методи | доц.Вельмагiна Н.О. | 17.05.2024 | 8.00 | 18.05.2024 | 10.00 | |||
Архiтект.проект.прогр.заб. | доц.Шибко О.М. | 21.05.2024 | 8.00 | 22.05.2024 | 10.00 | |||
Основи програмноi iнженерii | ст.в.Плахтiй Є.Г. | 21.05.2024 | 8.00 | 22.05.2024 | 10.00 | |||
Теорiя алгоритмiв | доц.Iльєв I.М. | 25.05.2024 | 8.00 | 27.05.2024 | 10.00 | |||
Об'єктно-орiєнтоване програм. | ст.в.Плахтiй Є.Г. | 30.05.2024 | 8.00 | 31.05.2024 | 10.00 | |||
копія 07.05.2024 |